16-22 JULI, 2017, GÖTEBORG, SVERIGE
Tveka inte att kontakta vårt kontor om du har några frågor. Nedan finner du adress- och telefonnummer till oss. Ta gärna en titt på sidan ”Vanliga frågor” och se om din fråga finns besvarad online. På så sätt kan du få svar direkt!
  • Entreprenadvägen 6, 417 49 Göteborg
  • +46(0)31-50 67 80
  • info@gothiacup.se

Dennis Andersson

General Secretary
dennis@gothiacup.se

Lena Rönnefors

Tournament Director
lena@gothiacup.se
+46(0)31-506784

Niclas Freiholtz

Competition General
niclas@gothiacup.se
+46(0)31-506785

Anna Carlqvist

Administration/Hotels
(On Maternity Leave)
anna@gothiacup.se
+46(0)31-506787

Maja Eklund

Administration
maja.eklund@gothiacup.se
+46(0)31-506789

Maike Mohlin

Administration/Hotell
maike@gothiacup.se
+46(0)31-506787

Patrik Falk

Fields/Projects
patrik.falk@gothiacup.se
+46(0)31-7126478

Roger Andersson

Sales/Purchase
roger@gothiacup.se
+46(0)31-506783

Thomas Anderson

Partners
thomas.anderson@gothiacup.se
+46(0)704-192844

Jonas Berglund

Funktionärer
jonas.berglund@gothiacup.se
+46(0)707-887111

Frida Karlsson

Funktionärer
frida.karlsson@gothiacup.se
+46(0)31-506786
The worlds largest and most international youth football tournament.
Contact us

Main Partner

Official Partners


Copyright © 2017 Gothia Cup
Gothenburg, Sweden